Web miláčkem vyhledávačů: SEO – optimalizace HTML

Ziskovost komerčních stránek a široký informační dopad těch nekomerčních závisí na míře jejich dohledatelnosti ve virtuálním prostředí. V podstatě tu platí přímá úměrnost - čím snáze je platforma nalezitelná, tím úspěšněji v síti obchoduje. Na maximalizaci zisku ji nastaví SEO - optimalizace HTML, kterým je web vytvořen. Ukážeme si to.

Čím se liší mužský a ženský nos

Nikdo nemůže pochybovat o tom, že nos je dominantou obličeje. Takovéto postavení vyplývá z jeho polohy a samozřejmě z jeho velikosti. Z těchto důvodů jsou na něj ve společnosti posedlé vzhledem kladeny zvláštní nároky. Přemýšleli jste někdy o tom, jaká by měla být podoba ideálního nosu? A existuje něco univerzálního.

Silikonový kryt na iphone 6 – proč zvolit právě silikon?

Silikonový kryt na iPhone 6 má hned několik nepopiratelných výhod. Pokud hledáte vhodnou ochranu pro váš drahocenný mobilní telefon a nejste si úplně jisti, zda je zrovna silikon optimální variantou, pak jste zde správně. Připravili jsme si pro vás stručný a jasný přehled všech podstatných informací, které rozptýlí veškeré vaše.

Bez virtuální asistentky Zuzky bychom byli ztracení

Už od samého začátku podnikání nás nepřestalo udivovat, kolik papírování si to každý den vyžádá. Moje partnerka nejen v podnikání Klára se snažila s administrativou statečně bojovat, ale trpěla tím naše tvůrčí práce a volný čas, kterého ani tak nebylo nazbyt. Navíc se všechno učila od začátku a za pochodu. Proto.