top

OPATOVICE DNES

Zveřejňování článků a inzerátů v OPATOVICE DNES a na webových stránkách obce

Jakékoliv příspěvky, náměty, dotazy i případné požadavky na uveřejnění inzerátu v OPATOVICE DNES zasílejte na oficiální e-mailovou adresu  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do každého e-mailu nezapomeňte uvést telefon a poštovní adresu odesílatele. Pro uveřejnění každého článku musí být ověřen autor příspěvku. V případě úpravy příspěvku ze strany redakce jsou tyto kontaktní údaje nejvíce potřebné. Své požadavky na uveřejnění inzerátu posílejte pouze na výše uvedenou e-mailovou adresu. Po domluvě na formátu inzerátu je nutné cenu za tento inzerát uhradit nejpozději do data uzávěrky konkrétního čísla na obecním úřadu. V případě platby fakturou musí být tato částky uhrazena taktéž do data uzávěrky čísla. 

Termíny uzávěrek pro rok 2012: 24. února, 25. května, 24. srpna, 23. listopadu.

Nezapomeňte nám také zasílat pozvánky na pořádané akce. Vždy nás velmi mrzí, když nemůžeme poskytnout propagaci jakékoliv akci, která se v obci koná.

Pro články a inzeráty uveřejněné na internetových stránkách obce platí stejná pravidla. Inzerce je zpoplatněna dle platného ceníku.

Hlášení obecního rozhlasu

Vzkaz redakci

E-mail:
Předmět:
Zpráva:

Živé obce

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
Banner
Banner
Jste zde: Zpravodajství OPATOVICE DNES