top

Pojeďte s námi do Anglie

Email Tisk PDF

altVe školním roce 2005/2006 jsem začala organizovat první ze zájezdů do Londýna a některého a z dalších měst jižní Anglie. Zájezdu se zúčastnilo 30 žáků ZŠ Opatovice nad Labem, zbylá místa zaplnili žáci ZŠ Pardubice-Ohrazenice, kam jsem v průběhu roku přestoupila. Od té doby jezdíme navštívit ostrovní království každé dva roky (opět, i když v menším počtu, se účastnili i žáci z Opatovic).

 Letošní zájezd v termínu 9. – 14. 5. 2012 bude již čtvrtý v pořadí.

Žáci si vyzkouší jaké to je opravdu mluvit anglicky, poznají jinou kulturu a mentalitu lidí – Anglie je o pohodě a klidu. Navštívíme známé londýnské kulturní památky: Covent Garden, Trafalgarské náměstí, Muzeum Madame Tussaud, Tower,Tower Bridge a další. Novinkou je pro letošní rok návštěva sportovního stadionu ve Wembley. Alespoň zvenku si prohlédneme: Parlament s Big Benem a Westminsterské opatství, Buckingham palace, katedrálu St. Paul´s. Celé město uvidíme z výšky 132m na obřím kolotoči London Eye. Kromě Londýna navštívíme také přístavní město Portsmouth s námořním muzeem, přístavem a lodí Victory admirála Nelsona.

 Zájezd je určen především pro žáky II. stupně ZŠ (6. – 9. ročník), ale vítáni jsou i dospělí. Neváhejte, zbývá posledních 9 míst. Pro další informace pište na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .Jaroslava Tihlaříková

Hlášení obecního rozhlasu

Nové dokumenty

Úřední deska - Rozhodnutí - veřejná vyhláška - rozhodnutí o umístění stavby - stavební povolení - Novostavba RD

Živé obce

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
Banner
Banner
Jste zde: Zpravodajství Aktuality z obce Pojeďte s námi do Anglie