top

Člen rady obce Tomáš Charousek rezignoval

Email Tisk PDF

altV tomto týdnu rezignoval na funkci člena Rady obce Opatovice nad Labem Tomáš Charousek. Informaci o své rezignaci poskytl na konci týdne s tím, že nadále zůstává zastupitelem obce zvoleným za ODS. Z Občanské demokratické strany vystoupil na počátku roku 2011.

Podle zákona č. 128/2000 Sb. o obcích (obecní zřízení) bude na nejbližším zasedání Zastupitelstva obce Opatovice nad Labem zvolen nový člen rady obce. V článku přinášíme představení zastupitele Tomáše Charouska uveřejněné v OPATOVICE DNES v listopadu 2010.

Radek Šejvl

Tomáš Charousek, technický pracovník, 34 let

Do Opatovic nad Labem jsem se přistěhoval v roce 2006 ze Smiřic. Pracuji jako technický pracovník v laboratoři ve Sklářském ústavu Hradec Králové s.r.o. Mojí pracovní náplní jsou chemické rozbory skel a surovin, jako vedlejší činnost provádím údržbu počítačů a počítačové sítě. Členem místního sdružení ODS jsem od roku 2007.
Mezi mé koníčky patří práce s počítači, tvorba www stránek a jiné záležitosti okolo počítačové techniky. Dalšími mými koníčky je fotografování a rekreační sport. Zajímám se také o problematiku dopravních staveb v republice.
Díky vašim hlasům ODS jsem se poprvé dostal do zastupitelstva. Děkuji. I nadále budu pracovat jako člen redakční rady občasníku Opatovice dnes. Se svými kolegy z dopravního kroužku budeme pokračovat na zlepšování dopravní obslužnosti naší obce.

Hlášení obecního rozhlasu

Nové dokumenty

Úřední deska - Rozhodnutí - veřejná vyhláška - rozhodnutí o umístění stavby - stavební povolení - Novostavba RD

Živé obce

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
Banner
Banner
Jste zde: Zpravodajství Aktuality z obce Člen rady obce Tomáš Charousek rezignoval