top

Výsadba nových dřevin na obecních pozemcích

Email Tisk PDF

altKomise životního prostředí bude v průběhu zimního období připravovat přehled o možnostech výsadby, nebo dosadby, nových dřevin (stromů i keřů) na obecních pozemcích. Tento přehled bude sloužit OÚ v našich obcích jako podklad, při plánování nové výsadby zeleně a současně při určování  náhradní výsadby za povolené kácení dřevin. Komise tedy touto formou žádá všechny občany, kteří mají zájem o zeleň v našich obcích, aby své návrhy sdělili členům KŽP a to jak osobně, tak třeba i písemně. 

Z těchto důvodů byli určeni členové KŽP jako garanti jednotlivých částí našich obcí takto: pp.Křovák + Tauchman – celá obec Pohřebačka;  p.Jos.Pulpán – od ul.Kasárenské a Václavské jižní část obce vč.ul.Pardubická od Karlína;  p.Kurka – oblast od ul.Pardubická západní část obce až po Dubovku;  p.Jan Morávek – oblast od Opatovického kanálu –východní část obce až po nový obchvat I/37;  ing.Pitthard – zbývající severozápadní část Opatovic t.j. od bývalých kasáren až po Pohřebačku.

Všechny tyto návrhy budou konzultovány jak v samotné komisi životního prostředí, tak především s vybranou odbornou zahradnickou firmou, aby výsledný dokument mohl být OÚ předán do jarních měsíců 2012.

za KŽP ing. Pitthard

Hlášení obecního rozhlasu

Nové dokumenty

Úřední deska - Pozvánka na veřejné zasedání Zastupitelstva obce

Úřední deska - Nabídka pozemků PF ČR k náhradním restitucím

Úřední deska - Veřejná vyhláška - oznámení o místě uložení písemnosti

Úřední deska - Veřejná vyhláška - výzva

Úřední deska - Návrh opatření obecné povahy

Živé obce

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
Banner
Banner
Jste zde: Zpravodajství Aktuality z obce Výsadba nových dřevin na obecních pozemcích