top

Aktuality z národní házené

TJ Přeštice – TJ Sokol Opatovice nad Labem 8:11

Email Tisk PDF

První jarní utkáni sehráli Opatovičtí na hřišti, po podzimu posledního týmu prvoligové tabulky, TJ Přeštice. Zápas ovlivnilo výrazně nepříznivé počasí, mokrý míč společně s kluzkým terénem dělal problémy všem hráčům. Domácí nastoupili bez svého střelce a kapitána Rudolfa Langa, hostům z Opatovic chyběl obránce Pavel Živčák a také stále zraněný kanonýr Zdeněk Bittner.

Aktualizováno čtvrtek, 12 duben 2012 15:51 Celý článek...

Tabulka 1. ligy mužů NH a pořadí střelců

alt

TJ Sokol Opatovice nad Labem - Sokol Tymákov 22:18 / 9:10 /

altPředehrávka 16. kola byla zároveň posledním utkáním podzimní části 1. ligy mužů. Domácí nastoupili bez obránce Pavla Živčáka, hosté na stejném postu postrádali Zdeňka Danielku, naopak v útočné formaci nechyběl nejlepší Tymákovský střelec, zapůjčený pro tuto sezónu z Čakovic, Lukáš Zimmermann. Začátek lépe vyšel hostům, kteří se ujali vedení a v 5. minutě vedli 1:3.

Aktualizováno čtvrtek, 03 listopad 2011 17:21 Celý článek...

10. a 11. kolo národní házené

altTJ Stará Ves nad Ondřejnicí - TJ Sokol Opatovice nad Labem 25:21 (12:9)

V sobotu 15.10. nastoupili opatovičtí proti Staré vsi oslabeni o Pavla Živčáka a Braňa Štefanču. V úvodu si dokázali domácí rychle vypracovat tříbrankový náskok. Až poté se střelecky prosadili útočníci Opatovic a vyrovnali v deváté minutě na 4:4.

Aktualizováno pátek, 28 říjen 2011 23:28 Celý článek...

TJ Plzeň Újezd - TJ Sokol Opatovice nad Labem 27:14

alt9. kolo        I. liga mužů                 9. 10. 2011                   sezóna 2011/2012

Na hřišti aktuálně vedoucího týmu nejvyšší soutěže sehráli Opatovičtí již 9. kolo 1. ligy mužů. Plzeňští dlouhodobě předvádějí vynikající hru v útoku, kterou dirigují dva zkušení reprezentanti Čech L. Beneda a P. Titl. Opatovičtí museli improvizovat v obraně, kde absentoval J. Křovák, nicméně úvodních cca 13 minut do stavu 5:3 nebyl tento zásah do stabilní sestavy výrazně znát.

Aktualizováno úterý, 18 říjen 2011 13:25 Celý článek...