top

Začátek jara mládeže

Email Tisk PDF

SOKOL DŘÍTEČ – AFK OPATOVICE     3 : 1    (3:0)

Co byla platná našemu mužstvu v sousedském derby mírná převaha v prvním poločase, když jsme se na dostřel domácí branky nedostali nebo naše zakončení útočných akcí bylo doslova žalostné. Svůj den tentokrát neměli ani hráči v zadních řadách, kteří vyrobili několik chyb a nabídli domácím do půle snadné vedení – 3:0. 

Ve druhém poločase byla převaha našeho mužstva místy až drtivá, hrálo se pouze na polovině domácích a jeden útok střídal druhý. Zakončení našich střeleckých příležitostí, které jsme si vytvořili bylo nepřesné a tak jedinou branku, na konečných 3:1, vstřelil až těsně před koncem utkání Přemek Bartoníček. 

 

Branky: Klofanda, Voříšek, Spěvák – Bartoníček P.

Sestava: Guldan – Jičínský, Voříšek, Moník, Lejsek – Novotný, Kršák, Nosek, Šťastný –

                Práchenský, Bartoníček P.  (stř. Vandas)

 

 

AFK OPATOVICE „B“ – JAROSLAV     1 : 1   (0:0)

Branky: Nový T.  (p.k.) – Musil

Sestava: Hampl – Adamuška, Vosáhlo, Svoboda – Filipek, Jánoš R., Bíro, Špalek – Hladík

                – Richter J., Nový T.   (stř. Kudláček, Křovák, Luža)

 Naší rezervě se v jarní části soutěže tolik nedaří a tak hostující mužstvo drželo po celý první poločas vyrovnanou hru a pohledných akcí bylo na obou stranách pomálu. Ani jeden z celků si nevytvořil větší brankovou příležitost a tak se do kabin odcházelo za stavu 0.0. Průměrný fotbal se hrál také ve druhém poločase, do vedení šli hosté v 55. min. Musilem – 0.1. Po faulu na Davida Adamušku vyrovnával o deset minut později z penalty Tomáš Nový na konečných a zároveň zasloužených 1:1 pro oba týmy. V poslední minutě zachránil hostující brankář remízu, když zlikvidoval hlavičku Jirky Luži z malého vápna. 

 

 BUKOVKA – AFK OPATOVICE   st.žáci      3 : 2  (1:1)

Branky: Bartoníček H., Veselský

Sestava: Pětík – Divíšek, Voda Dom., Veselský, Gančarčík – Voda David, Hypšman,

               Forbelský, Perůžek T. – Bartoníček H., Hájek  (Vodová, Brychta, Janeček, Vaněk)

 Na hřišti menších rozměrů se našim žákům v prvním jarním kole nedařilo kombinačně a domácí dobře hrající obranu těžko překonávali. Po vyrovnaném prvním poločase pokračoval boj o každý míč i ve druhém. Šťastnější nakonec byli domácí hráči, kteří vítěznou branku vstřelili těsně před koncem zápasu. Z našeho mužstva zaslouží pochvalu za bojovnost hlavně David Veselský a Hynek Bartoníček.

 

 AFK OPATOVICE – AFK SKP Pce   U10    3 : 2   (2:0,1:1,0:1)  

Branky: Blažek O., Vandas F., Brychta V.

Sestava: Kosík – Diviš J., Diviš P., Zelinka F., Prchal, Zelinka A., Zadrobílek, Leuenberger,

                Blažek, Vandas, Brychta, Adamuška

 Naši nejmladší v první třetině ještě „ospalé“ hosty přehrávali a vstřelili dvě pěkné branky (Filip Vandas, Ondřej Blažek). I v dalším průběhu podávali všichni naši hráči dobrý výkon až do stavu 3.0, poté trochu polevili a hosté se dostali do hry dvěma brankami a až do konce zápasu byli lepším mužstvem, naštěstí bez přesnější mušky. Pochvala pro celé mužstvo za bojovný výkon. 

Hlášení obecního rozhlasu

Nové dokumenty

Úřední deska - Rozhodnutí - veřejná vyhláška - rozhodnutí o umístění stavby - stavební povolení - Novostavba RD

Živé obce

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
Banner
Banner