top

První jarní remízy

Email Tisk PDF

alt

LIPOLTICE – AFK OPATOVICE     0 : 0

V prvním jarním mistrovském utkání nastoupilo naše „Áčko“ na hřišti mužstva, které uzavírá tabulku. Od počátku zápasu jsme si vytvořili převahu v poli bez přesnějšího zakončení. Největším soupeřem pro naše mužstvo nebyli ani tak hráči domácího celku, jako neupravené a hrbolaté hřiště, které bránilo jakékoliv kombinační hře.

S tímto povrchem se naši hráči nedokázali vypořádat po celý průběh utkání, kdy několik vážnějších příležitostí neproměnili a získali pouhý bod do tabulky.

 

Sestava: Guldan – Jičínský, Moník, Voříšek, Vandas – Novotný, Nosek, Kršák, Šťastný –

                Bartoníček P., Práchenský  (stř. Lejsek, Jánoš R.)

 

AFK OPATOVICE „B“ – H. ŘEDICE    1 : 1   (0:0)

Branky: Nový T. – Julius

Sestava: Šafranko – Mejtský, Vosáhlo, Špalek – Jánoš M., Jánoš R., Svoboda, Tešla –

                Novotný – Richter J., Nový T.   (stř. Adamuška, Šťastný, Hladík)

 Ani naši rezervě se vstup do jarní části soutěže nepovedl tak, jak si asi před samotným výkopem mysleli. Přes mírnou převahu v prvním poločase odcházela mužstva do kabin za bezbrankového stavu, na čemž měli zásluhu hlavně naši útočníci, kteří sami před prázdnou brankou soupeře mířili mimo tyče. Hosté po jedné vážnější šanci nastřelili břevno naší branky. Ve druhé půli se hra vyrovnala a po několika nepřesnostech na obou stranách šli do vedení hosté v 61. min.- 0:1. Naši hráči vyrovnali v 70. min. z trestného kopu, kdy centrovaný míč protlačil do sítě Tomáš Nový – 1:1. V dalším průběhu si ani jedno mužstvo nevytvořilo brankovou příležitost a tak utkání skončilo zaslouženou remízou.

Hlášení obecního rozhlasu

Nové dokumenty

Úřední deska - Rozhodnutí - veřejná vyhláška - rozhodnutí o umístění stavby - stavební povolení - Novostavba RD

Živé obce

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
Banner
Banner