Aktuality z fotbalu

Začátek jara mládeže

Email Tisk PDF

SOKOL DŘÍTEČ – AFK OPATOVICE     3 : 1    (3:0)

Co byla platná našemu mužstvu v sousedském derby mírná převaha v prvním poločase, když jsme se na dostřel domácí branky nedostali nebo naše zakončení útočných akcí bylo doslova žalostné. Svůj den tentokrát neměli ani hráči v zadních řadách, kteří vyrobili několik chyb a nabídli domácím do půle snadné vedení – 3:0.

Aktualizováno čtvrtek, 12 duben 2012 15:54 Celý článek...

První jarní remízy

alt

LIPOLTICE – AFK OPATOVICE     0 : 0

V prvním jarním mistrovském utkání nastoupilo naše „Áčko“ na hřišti mužstva, které uzavírá tabulku. Od počátku zápasu jsme si vytvořili převahu v poli bez přesnějšího zakončení. Největším soupeřem pro naše mužstvo nebyli ani tak hráči domácího celku, jako neupravené a hrbolaté hřiště, které bránilo jakékoliv kombinační hře.

Aktualizováno úterý, 27 březen 2012 13:54 Celý článek...

Třetí hattrick v soutěži

altCHVALETICE – AFK OPATOVICE     2 : 5    (2:2)

Na hřišti soupeře pohybujícího se ve spodní části tabulky jsme vstup do utkání neměli zrovna nejlepší. I přesto, že jsme měli míč častěji na kopačkách, jsme již ve 14. min. prohrávali 2 : 0 po dvojím zaváhání v obranné činnosti. Po zlepšeném výkonu v dalším průběhu utkání jsme získali převahu v poli a nakonec jsme do kabin po poločase odcházeli za nerozhodného stavu 2 : 2, když branky stříleli ve 33. min. a 37. min. Přemek Bartoníček a Matěj Práchenský.

Aktualizováno středa, 09 listopad 2011 01:20 Celý článek...

Snadné a vysoké vítězství

altAFK OPATOVICE – SP.DAŠICE    6 : 0   (3:0)

S dalším nováčkem v soutěži neměli naši hráči v tomto zápase mnoho práce a o svém vysokém vítězství rozhodli již v začátku utkání, kdy ve 14. min. vedli po brankách Roberta Kršáka a Matěje Práchenského 2 : 0.

Aktualizováno středa, 09 listopad 2011 01:21 Celý článek...

Porážka vedoucího celku

altPŘELOUČ „B“ – AFK OPATOVICE    1 : 5   (0:2)

První vítězství našeho mužstva na hřišti soupeře v této sezóně bylo zasloužené. Do vedení jsme šli již po třech minutách střelou Přemka Bartoníčka – 0:1. Dobrý vstup do utkání jsme potvrdili v 10. min. kdy nejprve domácí neproměnili samostatný únik a z následného útoku opět Přemek Bartoníček překonal brankáře – 0:2.

Aktualizováno sobota, 05 listopad 2011 09:14 Celý článek...