top

AFK Opatovice

Email Tisk PDF

altKonec sezóny pro žáky

 

KONEC SEZÓNY PRO ŽÁKY


AFK OPATOVICE – PŘELOUČ „B“     2 : 1   (1:0)
Branky: Nosek 2x – Ročín  (p.k.)
Sestava: Hampl – Filipek, Voříšek, Moník, Lejsek – Vandas, Kršák, Nosek, Novotný –
               Práchenský, Bartoníček P.   (stř. Valenta, Šťastný)

V utkání se sousedem v tabulce, posíleného o čtyři hráče Áčka, měli naši hráči v prvním poločase jasnou převahu a do vedoucí branky ve 20. min. , kterou vstřelil Petr Nosek – 1:0, si vypracovali tři čisté gólové příležitosti (Bartoníček, Práchenský), ale trestuhodně je neproměnili. Na začátku druhé půle hosté ve 47. min. vyrovnali brankou z penalty na 1:1 a hra v poli se vyrovnala. Našemu mužstvu se přestalo dařit v útočné fázi, přesto jsme šli opět do vedení v 63. min., kdy se nádherně z 18 metrů trefil Petr Nosek a zajistil tak, po třech porážkách,  zasloužené tři body.


NEMOŠICE – AFK OPATOVICE „B“     2 : 1   (1:1)
Branky: Týnek, Granec – Nový T.  (p.k.)
Sestava: Hampl – Adamuška, Vosáhlo, Špalek – Hladík, Bíro, Svoboda, Luža – Jánoš R.
                – Richter J., Nový T.   (stř. Kudláček, Jánoš M., Antolík)

Na hřišti druhého mužstva tabulky naši hráči podali velmi dobrý výkon a až po boji prohráli.  Začátek zápasu vyšel lépe našemu mužstvu, kteřé šlo do vedení po proměněné penaltě Tomášem Novým  0 : 1. Těsně před koncem prvního poločasu se podařilo domácím vyrovnat na 1 : 1 a na začátku druhé půle se ujali po krásné akci vedení 2 : 1. Poté až do konce zápasu se hrál vyrovnaný duel, kdy se domácí snažili definitivně rozhodnout a naši hráči alespoň vyrovnat. Přes veškerou snahu se však do konce zápasu ani jednomu z mužstev nepodařilo vstřelit branku a tak se nakonec radovali domácí hráči z vydřeného vítězství 2 : 1.


AFK OPATOVICE – BUKOVKA   dorost     1 : 1   (1:0)
Branky: Šťastný – Jičínský Pavel
Sestava: Šafranko – Žižka, Bezvoda, Sládeček, Richter R. – Veselský, Perůžek L.,
               Šťastný, Hypšman – Mlynář, Bartoníček H.  (stř. Voda Dom., Gančarčík)

Opět s pěti hráči mužstva žáků v kádru jsme nastoupili proti dalšímu adeptu na postup do vyšší soutěže. Od počátku utkání jsme dokázali držet se soupeřem vyrovnanou hru hlavně zásluhou zvýšené bojovnosti všech hráčů. Do kabin jsme odcházeli za vedení 1:0, když branku vstřelil z trestného kopu Bóďa Šťastný. Ve druhém poločase již měli více ze hry hosté, častěji se hrálo na naší polovině hřiště a v 70. min. zaslouženě vyrovnali na 1:1. V dramatickém a za strany hostů nervózním závěru se nám podařilo výsledek pohlídat. 


AFK OPATOVICE – MIKULOVICE   st.žáci    4 : 2  (2:1)
Branky: Hypšman 2x, Gančarčík, Bartoníček H. – Formánek, Charouz
Sestava: Pětík – Gančarčík, Voda Dom., Zahradníček, Divíšek – Voda David, Hypšman,
               Forbelský, Perůžek T. – Bartoníček H., Veselský  (stř. Brychta J., Brychta V.,
               Vodová, Vaněk, Daňhel, Janeček, Vandas F.)

V posledním mistrovském utkání sezóny jsme tímto vítězstvím potvrdili své postavení (4. místo) v tabulce. S mužstvem ze spodní části tabulky se nám hra tentokrát tolik nedařila, dobrá hra obrany hostů nás do střeleckých příležitostí mnoho nepouštěla. I přesto jsme v zápase vystřídali 18 hráčů (Vandas F. a Brychta V. z přípravky) a nakonec také zaslouženě zvítězili. V příštím ročníku budeme nastupovat oslabeni o pět hráčů, kteří přecházejí do mužstva dorostu. 

Hlášení obecního rozhlasu

Nové dokumenty

Úřední deska - Rozhodnutí - veřejná vyhláška - rozhodnutí o umístění stavby - stavební povolení - Novostavba RD

Živé obce

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
Banner
Banner
Jste zde: Home