top

Šest domácích bodů

Email Tisk PDF

alt  Šest domácích bodů

    Naši fotbalisté bodovali

ŠEST DOMÁCÍCH BODŮ

 

 

 

SPARTA DAŠICE – AFK OPATOVICE   4 : 2  (1:1)

Branky: Vomočil 2x, Vajer, Zamastil – Práchenský, Vandas

Sestava: Guldán – Valenta, Voříšek, Jičínský, Filipek – Novotný, Nosek, Kršák, Vandas –

                Práchenský, Lejsek

 

Ve vyrovnaném prvním poločase šli do vedení domácí hráči z první vážnější šance ve 13.min. – 1:0. Další střelecké příležitosti na obou stranách hráči neproměnili, až ve 35. min. střela Matěje Práchenského  ze 20m skončila v domácí brance – 1:1. Vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím a v 55. min. se opět dostali do vedení – 2:1, ale již o čtyři minuty  později srovnával na 2:2 Martin Vandas. Od této chvíle jsme byli jasně lepším mužstvem, ale stejně jako v minulých utkáních jsme několik šancí neproměnili. Domácí nás za to potrestali v samém závěru dvěma slepenými góly a šťastně získali tři body.

  

 

AFK OPATOVICE „B“ – MNĚTICE     3 : 2   (2:1)

Branky: Richter J., Jánoš R., Šťastný – vlastní, Hájek

Sestava: Hampl – Adamuška, Vosáhlo, Svoboda, Jánoš M. – Tešla, Hladík, Jánoš R., Luža

                – Richter J., Nový T.  (stř. Šťastný, Křovák, Antolík)

 

V posledním domácím utkání v soutěži podali naši hráči proti vedoucímu celku tabulky a postupujícímu do okresního přeboru velmi dobrý výkon a rozloučili se s diváky vítězstvím. Ve vyrovnaném utkání šli hosté do vedení ve 20. min. po nešťastné teči Martina Jánoše – 0:1. Našemu mužstvu se podařilo zvýšenou aktivitou výsledek otočit v závěru poločasu brankami Kuby Richtera a Radima Jánoše – 2:1. Vyrovnaná hra pokračovala i po přestávce, hosté vyrovnali z trestného kopu, ale poslední slovo měli naši hráči, když v 89. min. rozhodl o našem vítězství křížnou střelou Bóďa Šťastný.

 

 

AFK OPATOVICE – ST. HRADIŠTĚ  dorost   4 : 2  (1:1)

Branky: Šťastný 2x, Tichý, Perůžek L. – Bahník, Ovečka

Sestava: Šafranko – Žižka, Bezvoda, Sládeček, Richter R. – Veselský, Perůžek L., Krsek,

                Tichý – Bartoníček H., Mlynář  (stř. Šťastný, Divíšek)

 

Zlepšené výkony z posledních utkání potvrdili naši dorostenci s dalším soupeřem z čela tabulky. Vyrovnané utkání střelecky načal Dan Tichý ve 23. min. střelou „pod víko“ – 1:0. Další střelecké šance končili na obou stranách mimo branku nebo je zneškodnili brankáři. Tři minuty před odchodem do šatny hosté vyrovnali střelou ze „šestnáctky“ – 1:1. O výsledku utkání rozhodl na začátku druhé půle střídající Bóďa Šťastný brankami v 49. a 57. minutě, když ještě v 55. min. skóroval Lukáš Perůžek vedli jsme již 4:1. Střeleckou čtvrthodinku zakončil hostující Ovečka brankou v 60. min – 4:2 a tím měla obě mužstva svůj střelecký prach až do závěrečného hvizdu vystřílený. 

 

 

Hlášení obecního rozhlasu

Nové dokumenty

Úřední deska - Rozhodnutí - veřejná vyhláška - rozhodnutí o umístění stavby - stavební povolení - Novostavba RD

Živé obce

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
Banner
Banner
Jste zde: Home