top

obec

Redakční rada podala návrh na odvolání všech svých členů

Email Tisk PDF

altOficiální návrh redakční rady: Na základě jednomyslného rozhodnutí redakční rady ze dne 2. 4. 2012 navrhuje redakční rada odvolání všech členů redakční rady na nejbližším jednání Rady obce Opatovicenad Labem. Důvodem výše uvedeného návrhu je nesouhlas s vývojem situace okolo obecního zpravodaje OPATOVICE DNES a internetovych stránek obce Opatovice nad Labem.

 

 

Začátek jara mládeže

Email Tisk PDF

SOKOL DŘÍTEČ – AFK OPATOVICE     3 : 1    (3:0)

Co byla platná našemu mužstvu v sousedském derby mírná převaha v prvním poločase, když jsme se na dostřel domácí branky nedostali nebo naše zakončení útočných akcí bylo doslova žalostné. Svůj den tentokrát neměli ani hráči v zadních řadách, kteří vyrobili několik chyb a nabídli domácím do půle snadné vedení – 3:0. 

Aktualizováno čtvrtek, 12 duben 2012 15:54 Celý článek...

TJ Přeštice – TJ Sokol Opatovice nad Labem 8:11

Email Tisk PDF

První jarní utkáni sehráli Opatovičtí na hřišti, po podzimu posledního týmu prvoligové tabulky, TJ Přeštice. Zápas ovlivnilo výrazně nepříznivé počasí, mokrý míč společně s kluzkým terénem dělal problémy všem hráčům. Domácí nastoupili bez svého střelce a kapitána Rudolfa Langa, hostům z Opatovic chyběl obránce Pavel Živčák a také stále zraněný kanonýr Zdeněk Bittner.

Aktualizováno čtvrtek, 12 duben 2012 15:51 Celý článek...

Mají nejmladší kádr v lize a to nese svá rizika

Email Tisk PDF

Opatovice nad Labem – Opatovická národní házená se prezentuje druhým rokem v nejvyšší soutěži mužů. Po podzimu tým balancuje na hranici magické osmičky

Jako světlo a tma. Jako léto a zima. Jako vlk a beránek. Takto doma a venku... Zmíněné kontrasty patří mužům TJ Sokol Opatovice nad Labem, kteří se upsali národní házené. Nejmladší kádr v první lize hájí po podzimu sedmou příčku, která by zajistila postup do vyřazovací fáze. To je cíl pro druhou sezonu v nejvyšší soutěži, kterou vyřklo duo LIBOR BITTNER – trenér a RADEK KUBELKA – sekretář klubu.

Celý článek na Deník.cz

Inzerát: Úklid domácností a údržba zahrady

Email Tisk PDF

Nabízím úklid domácností a údržba zahrady. Mytí oken, vytírání podlahy, vysávání, úklid sanitárních zařízení, praní, žehlení. Pletí a okopávání a další drobné zahradnické práce. Spolehlivost a pečlivost. Vše levně dle dohody. Oblast Opatovice n/L a Hradec Králové. Tel.773 521 825

Zápis dětí do Mateřské školy Opatovice nad Labem

Email Tisk PDF

alt

ZÁPIS

 dětí do Mateřské školy Opatovice n/L

od školního roku 2012/2013

 

 se bude konat ve dnech 12. 4. – 26. 4. 2012

 

Rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání se řídí ustanovením §34 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů a vyhláškou č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů.

Aktualizováno sobota, 31 březen 2012 08:00 Celý článek...

Zástup v ordinaci MUDr. Jany Novákové

Email Tisk PDF

alt

 pondělí 2.4. až středa 4.4. 2012

ve dnech 2.4. a 3.4. se ordinuje od 13:00 do 15:00

ve středu 4.4. se neordinuje

ZÁSTUP:  MUDr. Marie Nováková v ordinaci Mikulcova 215

 

Aktualizováno úterý, 27 březen 2012 14:12

Hlášení obecního rozhlasu

Nové dokumenty

Úřední deska - Rozhodnutí - stavební povolení - rozhodnutí o umístění stavby

Úřední deska - Oznámení o spojení územního a stavebního řízení, zahájení společného řízení a pozvání k veřejnému ústnímu jednání

Úřední deska - Posouzení vlivů na životní prostředí podle zákona č. 100/2001 SB.

Úřední deska - Nabídka pozemků PF ČR k náhradním restitucím

Novinky e-mailem

Jméno:
Email:

Anketa

Vyhovují vám nové jízdní řády vlaků a autobusů?

Výsledky

Živé obce

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI
Banner
Banner
Jste zde: Home